فرماندار شهرستان فریمان
عباسعلی صفایی
فرماندار شهرستان فریمان

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۲/۱۹

بازدید استاندار خراسان رضوی از ۳ شرکت دانش بنیان

در راستای یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع زدایی از تولید، استاندار خراسان رضوی از ۳ شرکت دانش بنیان بازدید و در خصوص رفع مشکلات آن‌ها دستورات مقتضی را صادر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان امروز از 3 شرکت دانش بنیان از جمله نیرو نماد خراسان، پارس سامان ایرانیان و تجهیز آفرینان موفق شرق بازدید کرد.
شرکت نیرو نماد خراسان در حوزه طراحی، ساخت و صدور خدمات فنی و مهندسی دانش بنیان مانند مینی پالایشگاه‌های پرتابل فعالیت می‌کند که برای ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است.
شرکت پارس سامان ایرانیان تولید کننده دیودهای LED و انواع ماژول‌های روشنایی خودرویی و غیرخودرویی توانسته برای ۵۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کند.
همچنین شرکت تجهیز آفرینان موفق شرق به عنوان واحد تولیدکننده ماشین آلات صنایع کاشی و سرامیک با ظرفیت واقعی هزار و پانصد میلیارد ریال از اشتغال ۵۵ نفر برخوردار است.
طبق روال یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع زدایی از تولید با حضور مدیران واحد‌های تولیدی، جلسه‌ای به منظور بررسی مشکلات و موانع تولید در محل این شرکت‌ها برگزار و آخرین وضعیت این واحدها ارائه شد.
استان خراسان رضوی از نظر تعداد واحدهای دانش بنیان در رتبه سوم و از نظر فروش در رتبه دوم کشور قرار دارد. محمدصادق معتمدیان امروز در ۳ واحد از ۳۱۰ شرکت دانش بنیان استان حضور یافته بود.
لازم به ذکر است؛ در ادامه برنامه‌های امروز با حضور استاندار خراسان رضوی جلساتی چهره به چهره با سرمایه‌گذاران به منظور شناسایی و رفع موانع تولید نیز برگزار می‌گردد.
گفتنی است؛ برخی از مشکلات این واحدها ضمن انعکاس، با دعوت محمدصادق معتمدیان از مقامات ملی به صورت حضوری یا ویدئو کنفرانسی بررسی و رفع خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان