فرماندار شهرستان فریمان
عباسعلی صفایی
فرماندار شهرستان فریمان

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۸/۲۸

پیام تبریک فرماندار فریمان به مناسبت هفته بسیج


به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریمان عباسعلی صفائی فرماندار این شهرستان طی پیامی  آغاز هفته بسیج را به تمامی مردم و بسیجیان تبریک گفت .
متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم


بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده اند.  امام خمینی (ره)

  در  ‌آذر ماه سال ۱۳۵۸ و با فرمان تاریخی رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج (ارتش ٢٠ میلیونی) زمینه ساز تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید.

در دوره های مختلف انقلاب اسلامی ایران، هرگاه نیروی وحدت، همدلی و همراهی مردم در مسیر مقابله با مشکلات و یا رشد و توسعه کشور قرار گرفت، قدرت لایزال الهی نیز پشتیبان آن بود و اوج این حرکت عظیم، خالص و مردمی که با عشق به ذات باریتعالی و پیروی از رهبر کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت در بسیج مردمی مستضعفین ایران اسلامی تجلی پیدا کرد تا با جان خویش از میهن اسلامی خویش پاسداری کنند . اما امروزه سیره و روش آن نیروهای عظیم تبدیل به یک تفکری شده است یعنی (تفکر بسیجی)با تفکر بسیجی جامعه از بن بست رها شده  و به سمت تعالی رشد می نمایدو هرچه این تفکر بسیجی جلوه گر شود مشارکت مردم در عرصه های مختلف نمایان می شود و هفته بسیج فرصتی است مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام است .
اینجانب ضمن تبریک هفته  بسیج مستضعفین به تمامی بسیجیان بویژه بسیجیان سرافراز شهرستان فریمان ، پایداری در راه حفظ ارزش ها که حاصل رشادت های شهدا، جانبازان و آزادگان است را برای همگان آرزومندم.
عباسعلی صفائی
فرماندار شهرستان فریمان


منبع : زیرپرتال فرمانداری فریمان
۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان