فرماندار شهرستان فریمان
عباسعلی صفایی
فرماندار شهرستان فریمان

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۴/۰۲

پیام تبریک فرماندار فریمان به مناسبت هفته قوه قضائیه

فرماندار شهرستان فریمان در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت ا... شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفایش، هفته قوه قضائیه را به همه خدمتگزاران مجموعه قضائی شهرستان تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریمان متن پیام عباسعلی صفایی فرماندار این شهرستان به شرح زیر می باشد:
قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقشی بی بدیل در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی برقراری نظم و امنیت در جامعه و تحقق بخشیدن به عدالت ایفا نموده و پناهگاه مردم در نظام اسلامی به شمار می رود و تابحال شهدای بسیاری را تقدیم نموده که شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از دیگر از نیروهای خدوم نظام اسلامی، گواهی روشن براین مدعاست.
مروری بر عملکرد قوه قضائیه در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی نشان دهنده آن است که دستگاه قضایی با بهره جستن از شرع مقدس اسلام، دستاوردهای شگرفی را در زمینه‌های تدوین لوایح قضایی، کاهش اطاله دادرسی، پیشگیری از وقوع جرم، اصلاح مجرمان، احیای حقوق عامه و گسترش آزادی‌های مشروع برداشته است.
بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت ا... دکتر بهشتی و۷۲ تن از یاران وفادار امام راحل(ره) و انقلاب اسلامی که در فاجعه دردناک انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیرماه سال 1360 مظلومانه به شهادت رسیدند، فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به رئیس دادگستری ، دادستان شهرستان ،قضات، دادیاران، دادرسان و کارکنان شاغل در دستگاه قضایی شهرستان فریمان تبریک گفته و موفقیت های روز افزون آنان را در جهت عدالت گستری، خدمت به مردم و پاسداری از قانون از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری فریمان
تعداد بازدیدها : ۱۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان