فرماندار شهرستان فریمان
عباسعلی صفایی
فرماندار شهرستان فریمان

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۳/۱۸

فرماندار فریمان :

مردم فهیم ایران اسلامی با حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد برگ زرین دیگری در تاریخ ایران اسلامی ثبت خواهند کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریمان عباسعلی صفایی فرماندار این شهرستان در سومین جلسه شورای اداری در سال جاری که در روز دوشنبه 17خرداد ماه برگزارشد گفت :اهمیت انتخابات برکسی پوشیده نیست وعلی رقم تبلیغات گسترده شبکه های معاند وبا توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مردم فهیم ایران اسلامی با حضور در انتخابات 28 خرداد ماه برگ زرین دیگری در تاریخ ثبت خواهند کرد.
وی در ادامه افزود : با توجه به نزدیک شدن فرصت تبلیغات کاندیداهای تایید صلاحیت شده در شوراهای اسلامی از همه ی کاندیداها می خواهم رعایت حق الناس راداشته باشند واز رفتارهای خارج از شعون اخلاقی وشرعی خودداری کنند وهمچنین فقط در مکانهای تعبیه شده از سوی شهرداری ها نسبت به تبلیغات اقدام نمایند.
وی گفت : با توجه به خاموشی های مکرر در شبکه برق اداره برق موظف است نسبت به اطلاع رسانی مناسب به واحدهای تولیدی وصنعتی اقدام نماید واز قطع برق کارخانجاتی که به صورت زنجیره ای فعالیت می کنند ویا قطعی برق خسارت به آنها وارد می کند جدا خودداری نمایند.
وی در پایان تصریح کرد :همه ی نهادها وادارت با توجه به تصمیمات اتخاذ شده حداکثر همکاری را با ستاد انتخابات شهرستان داشته باشند تا بار دیگر مشت محکمی بر دهان بدخواهان این نظام بزنیم وانشاالله شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای باشیم .


منبع : زیرپرتال فرمانداری فریمان
تعداد بازدیدها : ۱۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان