عباسعلی صفایی
فرماندار شهرستان فریمان

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۵/۰۶

در جلسه کارگروه امور زیربنایی خراسان رضوی :

طرح بازسازی ونوسازی ماشین آلات کشاورزی در حریم شهرفرهادگرد فریمان به تصویب رسید.

در جلسه کارگروه امورزیربنایی ،توسعه روستایی،عشایری ،شهری ،آمایش سرزمین ومحیط زیست خراسان رضوی که با حضور استاندار برگزارشد ،طرح بازسازی ونوسازی ماشین آلات کشاورزی در حریم شهرفرهادگرد فریمان به تصویب رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در جلسه کارگروه امور زیربنایی استان که با حضور استاندار خراسان رضوی و مدیران عضو کارگروه در محل سالن شهید باهنر استانداری برگزار شد، طرح‌ها و موضوعاتی در حوزه‌های مختلف مطرح و برای آنها تصمیمات لازم گرفته شد.
در این جلسه طرح بازسازی و نوسازی ماشین‌آلات کشاورزی در حریم شهر فرهادگرد و طرح معاینه فنی خودروهای سنگین در حریم شهر رضویه با تاکید بر رعایت الزامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و هماهنگی با پلیس راهور قبل از بهره‌برداری به تصویب رسید.
بررسی نحوه توزیع و پراکنش مجتمع‌های خودرویی و احداث فنس پیرامونی برای مجتمع‌ها و واحدهای گلخانه‌ای از جمله دیگر مصوبات این جلسه بود.
کارگروه امور زیربنایی همچنین طرح هادی روستای کاهو از توابع شهرستان چناران را نیز با تاکید بر جلوگیری از ورود باغ ویلاهای غیر مجاز به محدوده قانونی روستا به تصویب رساند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فریمان
تعداد بازدیدها : ۳۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان