عباسعلی صفایی
فرماندار شهرستان فریمان

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۲/۲۳

جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان فریمان به ریاست فرماندار برگزارشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریمان جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی به ریاست فرماندارو با دستورکار آمادگی دستگاههای خدمت رسان برای ارائه خدمات مطلوب به مسافرین نوروزی در محل تالار اجتماعات شهدای دولت فرمانداری این شهرستان برگزارشد.
 در ابتدای این جلسه فرماندار شهرستان فریمان ضمن خوش آمدگویی به اعضاء، سلامت مردم را از مهمترین مقوله های مورد توجه کارگروه سلامت و امنیت غذایی عنوان کرد و ابراز داشت: با تعامل و همکاری بین مردم و مسئولین،کاهش مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان خوشبختانه به حداکثر رسیده و شاهد تغییرات اساسی در خصوص ارتقاء شاخص های بهداشتی در شهرستان هستیم.
 
 عباسعلی صفایی در بحش دیگری از سخنان خود همچنین خواستار بازدید مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز مرتبط با سلامت مردم از جمله عرضه کنندگان مواد غذایی  در آستانه سال جدید وایام نوروز شد و افزود: سلامت مردم در اولویت اول امور قرار دارد لذا در این راه هرگونه کم کاری و سهل انگاری از هیچ فردی قابل قبول نخواهد بود.
 
در ادامه نیز رئیس شبکه بهداشت شهرستان فریمان ضمن خیر مقدم به اعضای این کارگروه ابراز داشت: هر جامعه ای که در عرصه سلامت گام های بلند و موثری برداشته است، توانسته به بسیاری از اهداف و برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت خود دست یابد.
 
دکتر محمدعلی پاینددر ادامه با اعلام آمادگی کامل شبکه بهداشت و درمان برای خدمت رسانی به شهروندان و مسافرین درایام نوروز افزود: برنامه ریزی های لازم برای بازرسی از اماکن ومراکز تهیه وتوزیع مواد غذایی درایام نوروز صورت گرفته است .ومراکز درمانی واورژانس در طول این مدت آماده ارائه خدمت می باشند.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری فریمان
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان